Přihlásit seZaregistrovat se

Možnosti dopravy

DOPRAVA ZDARMA OD 3000 KČ

Vaši objednávku doručíme až k Vám domů na Vámi zadanou adresu. Pro zasílání balíků nabízíme tyto možnosti, ze kterých si můžete v košíku vybrat zatržením dle Vaší volby:


1. Doručení kurýrem - GEIS parcel CZ      

Tato služba v sobě zahrnuje doručení balíku na Vámi zadanou adresu - předem budete kontaktováni přepravní společností a informováni o termínu doručení. Tato služba je vhodnější pro zákazníky, kteří vědí že se budou v běžné denní době zdržovat na požadované adrese. Pokud se stane že zákazník nebude zastižen tak se ještě nic tak hrozného neděje :-). Pro doručení balíku jsou vždy tři pokusy a při dalších pokusech se kurýr vždy snaží předem se zákazníkem dohodnout.


Cena za balík:

99Kč při platbě převodem na náš účet předem

129Kč při platbě dobírkou - příslušná částka se platí dopravci při předání zbožíParametry balíku:

Hmotnost balíku 0 - 50kg. Maximální rozměry: Max. délka (nejdelší strana): 175 cm, Max. obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka): 300 cm.3. Osobní vyzvednutí na pobočce ZÁSILKOVNA      

Tento moderní a velmi žádaný způsob dopravy Vám umožňuje osobní vyzvednutí Vaší objednávky ve výdejním místě dle Vaší volby. Po celé republice se nachází již 578 poboček ze kterých si můžete zvolit tu Vaši pro doručení zásilky. Zásilka je na Vámi zvolenou pobočku odeslána a Vám bude doručena zpráva o odeslání. Většinou již následující pracovní den po odeslání je zásilka doručena na pobočku Zásikovna.cz a Vám přijde do Vašeho mobilního telefonu a na mail zpráva o tom že je zásilka připravena k vyzvednutí. V následujících sedmi pracovních dnech máte možnost navštívit příslušné výdejní místo a vyzvednout si Váš balík po předložení hesla jež je součástí informativní zprávy o doručení. Tento způsob dopravy je vhodnější pro přepravu menších zásilek - jeho výhodou jsou nízká cena a osobní vyzvednutí.


Cena za balík:

59Kč při platbě převodem na náš účet předem, nebo platební bránou

77Kč při platbě dobírkou - příslušná částka se platí při vyzvednutí na výdejním místě (pouze hotovost) 


Parametry zásilky:

Hmotnost balíku 0 - 5kg. Balíček musí mít minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm a maximální rozměry musí být dodrženy tak, aby součet 3 stran byl max. 120 cm (např. 50+40+30 cm), délka jedné strany max. 70 cm.

V případě že tuto možnost dopravy zvolíte nevhodně pro zásilku, která nebude splňovat maximální povolené rozměry, budete kontaktováni naší zákaznickou podporou pro změnu způsobu dopravy.


OBECNĚ PLATÍ ŽE POKUD VÁM BUDE DORUČOVÁNA POŠKOZENÁ ZÁSILKA (např. pomačkaný nebo natržený obal) MÁTE MOŽNOST ZÁSILKU ODMÍTNOUT PŘEVZÍT Z DŮVODU POŠKOZENÉ ZÁSILKY - TENTO DŮVOD JE VŽDY NUTNÉ UVÉST DOPRAVCI. POKUD JE ZÁSILKA LEHCE POŠKOZENÁ A BUDETE MÍT DOJEM ŽE ZBOŽÍ UVNITŘ ZÁSILKY NENÍ POŠKOZENO JE VŽDY POTŘEBA TAKOVOU ZÁSILKU PŘEVZÍT S VÝTKOU POŠKOZENÍ KTEROU JE DOPRAVCE POVINEN ZAZNAMENAT PRO PŘÍPADNÉ NÁSLEDNÉ REKLAMACE